Відпочинок в БуковеліКарпатам вдалося зберегти гармонію і красу незайманої природи. Тут в 100 км від Івано-Франківська розмістився гірськолижний курорт Буковель на висоті 900 м вище рівня моря. Сові назву курорт отримав від гори Буковель (1129 м).

З кожним роком все більше туристів вибирають для зимового активного відпочинку Буковель - один з головних гірськолижних курортів Карпат, що не поступається за рівнем обслуговування туристів побратимам з Європи. Відпочинок в Буковелі має важливу перевагу: сніговий покрив тут лежить з середини листопада по середину травня.

Природа зробила все, щоб відпочинок у Буковелі став зручним і комфортним. Перебуваючи в серці гір, які оточили Буковель, курорт захищений від холодних вітрів, тому відпочивати тут дуже приємно. Позитивно характеризуються лижні траси Буковеля - всі вони створені на схилах, покритих трав'яною основою, обладнані сніговими гарматами та захищені від прямого попадання сонячних променів.

Для любителів гірських лиж і сноубордів відпочинок у Буковелі може тривати півроку. Траси мають загальну протяжність 50 кілометрів. За складністю тут є легкі траси для новачків (12 трас), середні (41 траса) та 8 складних трас для професіоналів. Оснащені гірськолижні траси крісельними і бугельними підйомниками. Мінімальна висота 860м, а максимальна 1370м.

Зовсім не страшно, якщо Ви вирішили стати на лижі перший раз - на гірськолижній базі Буковель працюють інструктори з гірськолижних видів спорту. Курорт надає туристам можливість відвідувати гірськолижну школу, вона розрахована і на дорослих, і на дітей. На курорті є дитячий майданчик з дитячим ж ліфтом, тому гірськолижний відпочинок у Буковелі також буде комфортним для сімейних поїздок на курорт.

Курорт володіє всім необхідним для проведення комфортабельного активного відпочинку в Буковелі взимку. Тут є пункти прокату спортивного інвентарю, ski-сервіс, медпункт, камера схову та інше. Також слід зазначити, що на всіх гірськолижних трасах чергують рятувальники, готові допомогти в кожну хвилину.

Буковель пропонує своїм гостям відвідати відмінні ресторани, піцерії, фаст-фуди, а також можна здорово відтягнутися на нічних дискотеках. Прекрасна кухня гуцулів, чудові виступ фольклорних колективів залишать незабутні враження від відпочинку в Буковелі.